Harmonizace pod pyramidou

Loading
čekejte ...

HARMONIZACE POD PYRAMIDOU

Skvělý, hluboký a zdrojující odpočinek po masáži či terapii a nebo jako samostatná zdraví podporující metoda.

Účinek pyramidy prohlubuje zesiluje vaší meditační praxi.


Vysoce regenerační, regulační a ozdravná energie, která se v pyramidě akumuluje, posiluje vitalitu a imunitu všech živých organismů. Pokusy po celém světě tyto účinky pyramid dokazují. Pyramidální energie působí komplexně.

V pyramidě se pozitivně ovlivňují potíže nervového systému počínaje stresem, přes migrény, neurózy, poruchy spánku…dále revmatické bolesti a také regulace metabolismu. Účinky pyramid se odrážejí i v povzbuzení činnosti jednotlivých orgánů a žláz s vnitřní sekrecí. Rychleji hojí rány, pohmožděniny a krevní výrony. Pyramidální energie také ničí bakterie, parazity a plísně, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

Při pravidelném vystavování se této energii se člověk stává vitálnějším a více v souladu se sebou a také je zde samozřejmě pozitivně ovlivňován energetický systém a naše schopnost soustředění či uvolnění.

Pyramida je tedy vítaným podpůrným prostředkem v naší meditační praxi a rozšiřování vědomí.

Lidstvo stavělo pyramidy od nepaměti po celém světě. Najdeme je téměř na každém kontinentu a stále objevujeme nové…Je to právě tvar pyramidy s přesně danými úhly a postavením vzhledem ke světovým stranám, které činí tyto stavby jedinečné. Ukazuje se, že více než hrobky králů (jak se předpokládalo), byly tyto energetické zářiče spíše chrámy na zvyšování vibrací míst, osob a pozvedávání lidského vědomí na vyšší úrovně.

U nás máte možnost pobytu v pyramidě 30mimut po masáži či terapii na podporu účinku a prodloužení odpočinku a nebo jako samostatnou regenerační či meditační hodinu.

Poskytují:
aktualizováno: so 25.7.2020 16:07